BRNO
…MÁME ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO
  

Doplňky

BEZPEČNOSTNÍ ŘETÍZEK

řetízekBezpečnostní řetízek na dveře s očkem, snadné navléknutí na kliku bez nutnosti vrtání do dveří. Umožňuje částečné otevření dveří, při kterém není možný vstup osob. Jednotlivé články jsou svařované, což zabraňuje jejich roztažení. Bezpečnostní řetízky doporučujeme ke každým dveřím. Obzvláště jsou vhodné pro seniory, kteří mohou otevřít dveře, ale nezvaného hosta si do domu či bytu nepustí

→Více podrobností

Práh

 

Nedílnou součástí dveří je také práh, který určuje nejen funkčnost dveří pro zvukovou a tepelnou nepropustnost, ale dotváří konečný vzhled. Můžete si vybrat z nabídky dřevěných prahů ale i nerezových nebo kovových v designu dřeva.

 

 

 

 

 

→Více podrobností

KUKÁTKO

kukatko001Dveřní kukátko je bezpochyby nezbytnou součástí vchodových dveří. Úkolem je umožnit pohled za dveře a předejít tak otevření dveří neznámé návštěvě. Při výběru kukátka do dveří je důležité sledovat několik vlastností, z nichž některé jsou závislé na parametrech dveří, na které bude kukátko umístěno.

→Více podrobností

SAMOZAVÍRAČ

samozavírač dc-200Samozavírač umožňuje po otevření dveří automatické zavření dveří s nastavitelnou rychlostí a silou zavření a koncového dorazu.
Barevné provedení stříbrné

 

→Více podrobností

PŘÍDAVNÉ ZÁMKY

_vyrp12_1224_vyrp12_1224dd72da3b827b7746b2c2bcca90bcdb2d

 

Přídavné zámky se používají  na zvýšení zabezpečení Vašich dveří, případně oken.

V nabídce je široká škála přídavných zámků. Kontaktujte nás ohledně obhlídky, nabídneme Vám to optimální řešení pro Váš dům, byt nebo kancelář.

 

 

 

→Více podrobností