BRNO
…MÁME ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO
  

Články

PROFESIONÁLNÍ ZABEZPEČENÍ DOMU A BYTU

Bezpečnost majetku a vlastní osoby je jistě velice důležitá. Neměl by ji opomíjet žádný majitel nemovitosti, ať už jde o byty, domy nebo komerční prostory. Největším nedostatkem většiny objektů je již samotná cesta do útrob budovy, kterou představují dveře.

Chcete-li, aby se vaše domácnost stala nedobytnou pevností, určitě se zaměřte na bezpečnostní dveře Sherlock, jež patří ke špičce v této oblasti. Očekávat od nich můžete několik bezpečnostních tříd, protihlukových uzávěrů nebo rozdílné délky protipožární odolnosti.

→Více podrobností

Bezpečnostní dveře lépe ochrání vaše domovy

Majetková trestná činnost roste mnohem rychleji než houby po dešti. Jak se cítit ve svém domě nebo firmě bezpečně? Jak si lépe ochránit majetek před zloději a podvodníky? Především je dobré se postarat, aby se zloději nemohli dostat do soukromých nebo veřejných objektů tak snadno!

→Více podrobností

Proč si včas pořídit bezpečnostní dveře

Často jsme sami překvapeni, jak snadno vniknou do bytu nebo domu zloději. Pokud jim vstup neznepříjemníte, není se čemu divit.  Ať už se rozhodnete pro rekonstrukci nebo jen dát Vaší domácnosti nový kabát zvenčí i zevnitř, myslete na bezpečnost. Prvním správným krokem může být pořízení bezpečnostních dveří.

Celý článek najdete zde

Zabezpečte svou domácnost a chraňte soukromí své rodiny

Založení rodiny s sebou přináší povinnost zodpovědného chování. Souvisí to také s bezpečností domácnosti. Nemáme však na mysli absenci hran a ostrých předmětů. Jako zodpovědná maminka byste se měla postarat také o to, aby do vašeho bytu či domu nevnikl nikdo nepovolaný, kdo uvnitř nemá co dělat. Ne nadarmo se říká „můj dům, můj hrad“ ale v praxi se dá k nedobytné tvrzi přirovnat jen málokterá domácnost. A jak je na tom ta Vaše? Pokud toto rčení neodpovídá, pusťte se do nápravy. Skutečnost, že bydlíte v jinak bezpečné lokalitě, zpravidla nehraje příliš roli. I Váš domov se může stát cílem zloděje…

Celý článek najdete zde

Bezpečí budov v Brně spolehlivě zajistí společnost LOCK service s.r.o.

Zabezpečit si svůj dům je to nejdůležitější, kde jinde se cítit bezpečně a mít své věci pod kontrolou, než ve vlastním domě či bytě?

Chraňte svůj majetek

Stala se Vám nepříjemná situace, kdy se Vám povedlo ztratit klíče od domu? Jistě víte, že příchod k zamčenému domu, je pořádně nepříjemný.  Doufáte, že klíče nenašel nějaký nepoctivec a neotevřel si. Aby vás ale někdo vykradl, k tomu nepotřebuje klíče. Jestliže chcete mít svůj majetek zabezpečen, prvním krokem je pořídit si bezpečnostní dveře.

Společnost LOCK service dodává a montuje ochranné systémy – bezpečnostní protipožární dveře Brno, zárubně, trezory ale i zabezpečení oken, které spolehlivě ochrání váš majetek.

LOCK service s.r.o. zajišťuje kompletní objednávku, tedy vše od změření stavebních otvorů, přes dodávku a montáž bezpečnostního zařízení, až po předání hotové zakázky.

Celý článek najdete zde