BRNO
…MÁME ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO
  

Bezpečnostní zárubně

Bezpečnostní zárubně SHERLOCK®

Bezpečnostní protipožární zárubně SHERLOCK® jsou vyrobené podle STN 746501 v bezpečnostní třídě 2, 3 a 4 podle normy STN P ENV 1627. Jsou speciálně vyvinuté a vyrobené k dveřím SHERLOCK®. Jejich výhodou je, že se nezapouštějí do podlahy, po přesném nastavení se ukotví a zabetonují. Po obvodě zárubní jsou otvory pro jistící body. Jsou zesílené a chráněné přivařenými kryty. V 4. bezpečnostní třídě jsou zabezpečené kaleným štítem proti sekání a vrtání. Zárubně mají kovové prahové spojky a po celém obvodě kotvy do betonu. Povrchová úprava základovou barvou s možností RAL odstínů. Modely zárubní SHERLOCK® jsou vyráběné pro každého zákazníka přesně na míru. Rozdělují se do modelových řad CU , CG a MZ, jsou k dispozici v provedení s těsněním nebo bez těsnění.

 

zarub_det01   3D závěs
pro dosáhnutí přesnosti osazení dveří bez potřeby mazání.

 

 

zarub_det02Výrobní štítek
obsahuje důležité informace jako např. bezpečnostní třídu zárubně, požární odolnost, normy podle kterých je vyrobená a zkoušená

 

 

zarub_det03Otvory pro uzamykací body
s vícenásobným zpevněním proti roztrhnutí, roztáhnutí a vypáčení zárubně, chráněné ocelovým krytem

 

 

zarub_det04

Ocelový kryt

chrání otvory pro uzamykací body, zvyšuje odolnost zárubně proti násilnému překonání

 

 

zarub_det05Zasouvací těsnění zárubně

zárubeň se zasouvacím těsněním zvyšuje vlastnosti dveřního uzávěru. V kombinaci s dveřním těsněním ještě více snižuje průnik hluku a vzduchu.

 

 

zamkova_castZámková část zárubně
s nerezovým zapadacím plechem se zpevněním otvorů pro jistící body, proti roztržení, roztáhnutí a vypáčení. Zapadací plech zajišťuje vysokou ochranu nátěru zárubně před poškrábáním při zavírání zárubně.

 

 

zapadaci_plechNerezový zapadací plech
zárubně pro dveře K330/3, K330/2 vyměnitelný, se zpevněním otvorů, ochrana nátěru zárubně před poškrábáním při zavírání dveří.

 

 

 

 

zarubna