6 důvodů, proč si pořídit bezpečnostní dveře

  • Zabezpečení a ochrana svého majetku bezpečnostními dveřmi
Nikdy nevíme, kdy se staneme terčem zájmu zlodějů. Udělali jste tedy vše pro zabezpečení svého majetku? Pro zabezpečení nestačí jen výměna vložky, kování, nebo doplnění o přídavný zámek. Samotná konstrukce a zárubeň standardních dveří není dostačující a je překonatelná během pár sekund. Základem pro každé kvalitní bezpečnostní dveře je ocelová konstrukce s podélnými a příčnými výztuhami. Tato konstrukce v kombinaci s aktivními a pasivními bezpečnostními prvky – čepy tvoří bariéru proti násilnému vniknutí, která se odlišuje na základě bezpečnostních tříd. Společně se zárubní tvoří celek, který garantuje funkční zabezpečení.
  • Pocit bezpečí a většího soukromí
S bezpečnostními dveřmi si můžete být jisti, že jste udělali maximum pro svůj klid a pocit bezpečí. Společně s vhodným bezpečnostním kováním a bezpečnostní cylindrickou vložkou získáte nadstandardní možnosti a hlavně spolehlivou ochranu.  
  • Ochrana před požárem
Protipožární dveře mají za úkol zachránit lidské životy, zabránit rozšíření ohně a ochránit cenné věci. Právě proto je třeba mít vstupní bezpečnostní dveře do bytu i protipožární. Znamená to, že při případném požáru nedojde minimálně několik desítek minut k zahoření dveří, oheň se skrz ně nedostane do dalších prostor. Požární odolnost je vyjádřena např. jako: EI2 30-CO D3, EW 30 CO D3, což znamená, že dveře udrží plamen 30 minut. Ty nejkvalitnější protipožární dveře dokážou odolávat ohni až jednu celou hodinu.  
  • Zvýšená zvuková izolace
Náš každodenní život se stal hlasitějším a pomocí vhodných opatření na ochranu před hlukem může být hladina hluku snížena až několikanásobně. Bezpečnostní dveře, by měly izolovat od hluku zvenčí. Běžně jsou k dispozici dveře s účinností odhlučnění 37dB, ty nejlepší dokážou odhlučnit až 43 dB.
  • Nové dveře v moderním designu
Vhodným výběrem dveří můžete interiér esteticky pozvednout a Váš domov získá nový a atraktivnější vzhled. Máte možnost sladit bezpečnostní dveře s interiérovými a vybrat si ze široké nabídky různých vzorů, barev, kování a materiálů. Můžete si zvolit takové dveře, které podobu Vašeho bydlení dotvoří k dokonalosti.  
  • Životnost přes dvě generace
Vstupní dveře bezesporu patří v domácnosti k nejvíce namáhaným, na nové dveře poskytujeme záruku až 10 let. Technologie a materiály použité při výrobě, bezpečnostních dveří a zárubně, zaručují vysokou životnost.